Nyheter Artiklar Bloggar Forum Bilder Annonser Recensioner Länkar Kalender Medlemmar Din sida Om... 
Bevakningar   Inställningar   Sök i forum   Forumregler

Gå tillbaka   Sysidans forum > Övriga forum > Swap
Registrera Dagens inlägg Markera forum som lästa

 
 
Ämnesverktyg Sök i detta ämne Betygsätt ämne Visningsalternativ
Prev Föregående inlägg   Nästa inlägg Next
Gammal 2008-09-27, 21:52   #7
Delfintua Delfintua är inte uppkopplad
 
Medlem sedan: feb 2006
Inlägg: 3 987
Citat:
HelenaKnutsson skrev:
Igen?

Tua och kompani, jag trodde det var utrett i den förra diskussionen?
Jag orkar inte dra det hela igen, men jag är säker på att åtminstone Tua har läst det, övriga kan hitta de under Halloweenswapsdiskussionen
Du, Tua, har ju fått uppmaningen att höra med Ulrika om du inte tycker om våra trådar - varför gör du inte det?
Att bara hålla på med dessa påpekanden om din åsikt stör ju bara, det är inte konstruktivt!

(Förlåt Fnix att jag fortsätter diskussionen här! Jag borde inte, jag vet, men jag blir bara så trött på sådant här glädjedödande så jag kan inte låta bli!)
Uppmaning att höra med Ulrika? Nu förstår jag ingenting. Vart har jag fått den ifrån och vad vet du om det? Och varför ta i så hemskt. Jag tycker ni ska be om en egen tråd om ni inte vill delge swapen i forumet som det är. Sen får ni tycka vad ni vill att jag är sur eller grinig, det bjuder jag på. Sen att vi (läser jag för jag sticker ju ut hakan som vanligt) kidnappar era trådar... lägg dom i er blogg så sker det inte. Enkelt eller hur?

Be om en egen tråd/forumrubrik så lovar jag att inte titta i den och kapa något.

Min åsikt är lika mycket värd som någon annans och stör den så strunta i den då. Så enkelt eller hur. Dessutom har jag inte hoppat på någon men blir nu påhoppad för att jag har en åsikt. Blääääää
Delfintua är inte uppkopplad   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är av
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 17:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sysidan.se är byggd med CommunityLib från Mainloop Personuppgiftspolicy
Annons