Nyheter Artiklar Bloggar Forum Bilder Annonser Recensioner Länkar Kalender Medlemmar Din sida Om... 
Bevakningar   Inställningar   Sök i forum   Forumregler

Gå tillbaka   Sysidans forum > Övriga forum > Swap
Registrera Dagens inlägg Markera forum som lästa

 
 
Ämnesverktyg Sök i detta ämne Betygsätt ämne Visningsalternativ
Prev Föregående inlägg   Nästa inlägg Next
Gammal 2007-08-12, 13:04   #6
ElisabethS ElisabethS är inte uppkopplad
 
Medlem sedan: okt 2005
Inlägg: 877
Det ska vara höst swap. Jag klippte bara ur reglerna som vi hade i jul swapen och tänkte faktiskt inte på att det stod Jul motiv där.
Vi ändrar väl det till höstmotiv fritt val i stället
Nu kan jag inte ändra i det inlägget då man måste redigera inom 15 minuter sen man skrivit inlägget. Rätt så knasigt tycker jag men efter alla oförskämda inlägg som vi hade här tidigare i år så är det också fullt förståeligt att den regeln finns.

Sista dag för inlämnad kanske passar i slutet av september någon gång? En vecka borde väl räcka för mig att sortera om och skicka tillbaka tycker jag. Vad tycker ni andra?
Att blocken görs i höstfärger skulle nog jag vilja ha. Men det är min önskan och jag anpassar mig till vad det stora flertalet har för önskemål.

- Birgitta-L
För mig kom samma känsla men här var det allt trädgårdsjobb som kändes lite enformigt och så får man ju sådan inspiration av alla fina arbeten som ni härliga medlemmar visar upp här på sysidan
ElisabethS är inte uppkopplad   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är av
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 05:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sysidan.se är byggd med CommunityLib från Mainloop Personuppgiftspolicy
Annons