![]() |
| Nyheter | Artiklar | Bloggar | Forum | Bilder | Annonser | Recensioner | Länkar | Kalender | Medlemmar | Din sida | Om... |
Bevakningar
Inställningar
Sök i forum
Forumregler |
|
#6 |
|
Medlem sedan: sep 2009
Inlägg: 2
|
Hej! Jag har vävt tyg i tunnt ullgarn och silke, den kvalite´n kan man inte köpa och det blir fantastiskt vackert! Kostnaden är ca 3-400:-/m. Dyrt men som sagt, kan ej köpas i butik för pengar.
|
|
|
|
«
Föregående ämne
|
Nästa ämne
»
|
|
Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 12:41.







Trådad visning