![]() |
| Nyheter | Artiklar | Bloggar | Forum | Bilder | Annonser | Recensioner | Länkar | Kalender | Medlemmar | Din sida | Om... |
Bevakningar
Inställningar
Sök i forum
Forumregler |
|
|
|
#1 |
|
Medlem sedan: jan 2009
Inlägg: 140
|
Själv har jag gett bort en kudde som "värdinnegåva"... Med budskap: "Njut av livet- det går inte i repris". Det blir ju så personligt, så det är inte så enkelt att bara köpa... eller handdukar med monogram, som elise123, föreslog.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Medlem sedan: jun 2006
Inlägg: 587
|
Just nu tror jag på en badhandduk med något broderi som jag gjort själv. Ja, eller symaskinen då.
Några badbomber och sådan lyx blir det också. Tack för alla tips! |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Medlem sedan: sep 2005
Inlägg: 1 118
|
Jag fick ett bad i saltvatten. En kokong som man flyter i o det är alldeles mörkt o tyst. Helt underbart o nåt man inte unnar sig själv tyvärr.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Medlem sedan: jun 2006
Inlägg: 587
|
Var finns saltvattensbad i kokong? Jag läste om det någongång eller såg det på TV och det såg härligt ut.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Medlem sedan: sep 2005
Inlägg: 1 118
|
Det heter Floating o finns bla i Ystad där jag bor.
Skickar med en länk där det finns lite runt om i Sverige. Tror att det finns på fler ställen än dessa men det kan den intresserade själv leta upp. http://allaupplevelser.se/upplevelse...FRufnAodNFFFRA Hoppas länken funkar annars är det bar leta efter floating på nätet. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Medlem sedan: feb 2006
Inlägg: 3 987
|
Hade jag personligen fått Floating i present hade jag jublat.... helt underbart.
|
|
|
|
![]() |
«
Föregående ämne
|
Nästa ämne
»
|
|
Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 18:36.





Några badbomber och sådan lyx blir det också. Tack för alla tips!
Hybrid-visning
