![]() |
| Nyheter | Artiklar | Bloggar | Forum | Bilder | Annonser | Recensioner | Länkar | Kalender | Medlemmar | Din sida | Om... |
Bevakningar
Inställningar
Sök i forum
Forumregler
|
|||||||
| Notiser |
|
|
Ämnesverktyg | Sök i detta ämne | Betygsätt ämne | Visningsalternativ |
|
|
#4 |
|
Medlem sedan: feb 2005
Inlägg: 3 988
|
Ojdå, låter tråkigt, men ja bra att veta så att vi inte planerar stort och sen blir besvikna. Jag hoppas att det inte betyder att de kommer stängas ner och att det "bara" beror på att de har annan lagerlösning och/eller semester.
De har tyvärr usla bilder på tygerna och ingen som helst indikering av skalan på trycket så jag har aldrig vågat köpa online. Skalan är viktigt för mig som syr dockkläder. Men de har jättefina tyger när jag köpte lokalt förr i tiden och på mässa så jag vill väldigt gärna köpa igen. De svarade inte ens på email ett par gånger tidigare i maj någon gång när jag försökte emaila med frågor om tyger. Blev ju sugen på att köpa mer tyger då jag inte hade mycket pengar med mig till mässan tidigare. Jag tycker det är verkligen synd. |
|
|
|
«
Föregående ämne
|
Nästa ämne
»
| Ämnesverktyg | Sök i detta ämne |
| Visningsalternativ | Betygsätt det här ämnet |
|
|
Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 01:56.





Blev ju sugen på att köpa mer tyger då jag inte hade mycket pengar med mig till mässan tidigare. Jag tycker det är verkligen synd.
Trådad visning