Nyheter Artiklar Bloggar Forum Bilder Annonser Recensioner Länkar Kalender Medlemmar Din sida Om... 
Bevakningar   Inställningar   Sök i forum   Forumregler
Gammal 2006-11-27, 22:58   #1
Alvan Alvan är inte uppkopplad
 
Medlem sedan: nov 2004
Inlägg: 4 168
Tack för allt stöd!

Ger upp gör jag inte, har redan flera alternativ att gå på. Det är mest en regäl omställning, vilket i och för sig kan vara bra också, då jag hade planerat på ett visst sätt. Lite för tvära kast för mig just nu.

Jag vet att det inte finns en chans till starta eget just nu, helt kört, fram gick helt klar. Jag vet också att det snart kan ändra sig och komma nya pengar. Har precis fått veta att nyföretagarcentrum har eller ska prata med regeringen då det tycks vara illa skött och många som mer eller mindre varit säkra att få pengar har fallit på målsnöret. Det som är så konstigt är att pengarna tar slut så plötslig för att man bytt regering. Det var ju avsatt pengar fram till årsskiftet och de kan ju inte bara ta slut tycker man.

Jag behöver bara lite tid att smälta denna kovändning. Sedan behöver jag prata av mig och ni funkar nästan som mina arbetskamrater så det är lätt att prata av sig lite här

Senast redigerad av Alvan den 2006-11-27 klockan 23:00.
Alvan är inte uppkopplad   Svara med citat
Svara

Ämnesverktyg Sök i detta ämne
Sök i detta ämne:

Avancerad sökning
Visningsalternativ Betygsätt det här ämnet
Betygsätt det här ämnet:

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är av
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 13:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sysidan.se är byggd med CommunityLib från Mainloop Personuppgiftspolicy
Annons