![]() |
![]() | Nyheter | ![]() | ![]() | Artiklar | ![]() | ![]() | Bloggar | ![]() | ![]() | Forum | ![]() | ![]() | Bilder | ![]() | ![]() | Annonser | ![]() | ![]() | Recensioner | ![]() | ![]() | Länkar | ![]() | ![]() | Kalender | ![]() | ![]() | Medlemmar | ![]() | ![]() | Din sida | ![]() | ![]() | Om... | ![]() |




|
![]() |
#1 |
Medlem sedan: aug 2006
Inlägg: 617
|
Jag skulle hellre köpa en brother än MC200.. Du får en väldigt begränsad maskin med 200:an.. Det är inget fel på maskinen men det finns så mycket bättre.. Ju dyrare, mer avancerad maskin du skaffar ju bättre, mer precis maskin får du..
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Medlem sedan: mar 2013
Inlägg: 38
|
Kan förstå att det finns begränsningar på en sådan "liten" maskin, men jag vet inte om jag har råd med så mycket dyrare eftersom jag ska köpa Janomen för 16 lapp.
Så det är väl en av orsakerna till att jag ens började fundera på om jag skulle köpa den också, eller inte, eller vänta och se om jag så småningom köper en "större", som klarar mer. Frågan är väl också hur mycket man broderar. Vad har jag användning för? Och det vet jag väl inte förrän jag har börjat brodera på maskin tyvärr. |
![]() |
![]() |
![]() |
«
Föregående ämne
|
Nästa ämne
»
Ämnesverktyg | Sök i detta ämne |
Visningsalternativ | Betygsätt det här ämnet |
|
|
Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 22:56.