Nyheter Artiklar Bloggar Forum Bilder Annonser Recensioner Länkar Kalender Medlemmar Din sida Om... 
Bevakningar   Inställningar   Sök i forum   Forumregler
Prev Föregående inlägg   Nästa inlägg Next
Gammal 2009-01-07, 11:44   #15
Delfintua Delfintua är inte uppkopplad
 
Medlem sedan: feb 2006
Inlägg: 3 987
FAQ låter som en bra idé tycker jag och det ser man ofta i andra forum. Då får man ju en liten fingervisning vart man ska bege sig med sina funderingar. Sen kanske det ska finnas en ny forumtråd helt enkelt om "vart söker jag? för att hitta XXX" till den som inte klarar egen sökning. Ibland hittar man ju saker på Google under helt andra ord än man tänkt sig.

Diskussionen kom upp just av den anledningen som sotis säger och ingen ska känna sig påhoppad eller utlämnad. Den är helt hypotetisk.

Så måste vi nog alla skärpa till oss när vi skriver ämnetsrubriken för att överhuvudtaget hitta någonting här. Min rubrik är väl inte vad man söker på direkt i det här forumet så jag skrev lite vad jag kände bara. Men rent praktisk hjälp får nog lov att framgå mer i rubriken tycker jag.
Delfintua är inte uppkopplad   Svara med citat
 

Ämnesverktyg Sök i detta ämne
Sök i detta ämne:

Avancerad sökning
Visningsalternativ Betygsätt det här ämnet
Betygsätt det här ämnet:

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är av
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 00:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sysidan.se är byggd med CommunityLib från Mainloop Personuppgiftspolicy
Annons