![]() |
| Nyheter | Artiklar | Bloggar | Forum | Bilder | Annonser | Recensioner | Länkar | Kalender | Medlemmar | Din sida | Om... |
Bevakningar
Inställningar
Sök i forum
Forumregler |
|
#1 |
|
Medlem sedan: okt 2007
Inlägg: 131
|
Återigen Prymtång
Jag måste vara idiot!!!!! Jag får inte tången till att funka. Nu är jag desperat och kastar den snart i papperskorgen, Hur jag än gör så fastnar inte de små ringarna som jag ska ha dit.De åker all världens väg. Helst skulle jag ha 4 händer.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Medlem sedan: okt 2009
Inlägg: 80
|
Konstigt? Väder du ringarna fel? Kan du ta en bild hur du gör. Jag tycker prymtången funkar alldeles utmärkt.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Medlem sedan: jul 2008
Inlägg: 98
|
Samma problem och samma känsla hade jag för ett tag sedan! Det löste sig när jag vände ringdelen på rätt håll i tången, med den minsta ringöppningen mot den vita verktygsdelen. Då fastnade ringen snällt och sen var det lätt att få knappen på plats, Kolla om du gjort samma misstag!
|
|
|
|
![]() |
«
Föregående ämne
|
Nästa ämne
»
|
|
Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 15:32.





Linjär visning
