Sysidans forum

Sysidans forum (http://www.sysidan.se/forum/index.php)
-   Maskinbroderi (http://www.sysidan.se/forum/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Halva priset (http://www.sysidan.se/forum/showthread.php?t=9474)

mellie 2007-05-25 21:32

Halva priset
 
på hela ordern, tar embroidery library denna helgen. Missa inte att handla! Glöm bara inte att skriva i koden för att få rabatten.
Jag har precis handlat där...
www.emblibrary.com
Ha en trevlig helg!
Gunnel

Alissa 2007-05-26 01:08

Hej.

Tack för tipset, men jag måste få fråga vilken kod det är man ska skriva?
Hittar ingen någonstans.

/Annelie

kaviar 2007-05-26 07:06

Bara en kollektion
 
hej,
jag får bara upp att det är en kollektion det gäller.
/Monica

christel 2007-05-26 08:35

Hej !
Jag handlade i går kväll och det är 50% på allting även de motiv som redan har rabatt. När man har fyllt varukorgen och är där så fyller man i
SAVEBIG i rutan där koden ska stå .. Sedan minns jag inte men jag tror att man bara klickar för att fortsätta handla , då räknas det ner 50 % .

xyzavslutat 2007-05-26 11:11

Är inte säker att denna kod fungerar för vem som helst, tror att man måste ha anmält sig för nyhetsbrev först, men vet inte säkert...

Dom har för övrigt rea hela tiden!!! Alltid är det någon form av rea varje dag i veckan, även helger. Ofta är det 40-50-60 % på allt eller delar av deras broderier. Helt suveränt!

Det jag tror, som sagt, är man måste anmäla sig för deras nyhetsbrev, som inte alls har några förpliktelser, sedan får man mail varje gång det kommer en ny rea.

www.emblibrary.com

mellie 2007-05-26 16:18

Ja, det är möjligt
 
att man ska prenumerera på deras nyhetsbrev för att få rabatten, det var där jag fick koden, SAVEBIG. Men det kan man nog anmäla sig till under helgen och ta del av rabatten. Det stämmer också att de har rea "hela tiden". Man brukar kunna köpa vissa designs, nyinkomna tror jag, för $1 och vissa utvalda för 17 cent.
Halva priset gäller hela kollektionen denna helgen.

hälsningar Gunnel

xyzavslutat 2007-05-26 17:05

Javisst, du har rätt, det går att anmäla sig för nyhetsbrev när som helst, glömde skriva det...

Jag älskar dersa broderier, finns sååå mycket att välja på och alltid billigt!

elbe 2007-05-26 17:08

Fattigare...
 
Jaha, så blev man några kronor fattigare då! :rolleyes:

Jag kunde inte låta bli att kika in och köpa en av deras kollektioner, dyr i vanliga fall men betydligt mer överkomlig idag med halva priset! :D

Man skriver koden i rutan för "Giftkode" eller var det nu står... sen när man klickar på knappen bredvid så uppdateras priset - innan man behöver gå vidare till betalningen.

Så passa på ni också! ;)


Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 12:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.