Sysidans forum

Sysidans forum (http://www.sysidan.se/forum/index.php)
-   sysidan.se (http://www.sysidan.se/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   tävlingsförslag (http://www.sysidan.se/forum/showthread.php?t=21984)

s_findahl 2010-07-28 23:21

tävlingsförslag
 
Hej!

Jag tycker tävlingarna är ett väldigt roligt inslag på sysidan så det vore kul om det kom en till snart. Ett tema skulle t.ex. kunna vara "textila smycken och hårgrejor". Vad sägs? :)

jozzan 2010-07-29 14:10

Det skulle vara jätte roligt! Men jag tycker hellre att temat skulle vara något som: festklänning eller festkläder eller liknande!

ulindh 2010-08-04 19:19

Det kommer att komma ut nya tävlingar, jag tackar för tipsen, ni får se vad det blir om några veckor. /Ulrika

chery 2010-08-09 17:18

Mindre grejor är ju lättare och snabbare att åstadkomma. Sen tycker jag att det bör vara något man kan ha nytta av i större utsträckning. Festkläder använder jag vart 5.e år ungefär, så det blir för mycket jobb på något som inte blir använt. Sen kostar det ju en hel del med materialet till festkläder också


Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 20:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.